Apie epay

Epay sistema

Epay – tai universali savitarnos sistema, kuri leidžia į vieną virtualią dėžutę nemokamai gauti skirtingų paslaugų teikėjų e. sąskaitas ir kitus e. dokumentus, o sąskaitų teikėjams leidžia patikimai ir saugiai siųsti e. sąskaitas neinvestuojant į nuosavą savitarnos sistemą, neišlaidaujant siunčiant popierines sąskaitas paprastu paštu ar, pasirinkus sąskaitų siuntimą el. paštu, nuolat abejoti, gavo klientas sąskaitą ar ne.

Epay sistemos privalumai

Jei kas mėnesį gaunate sąskaitas, kurias turite laiku apmokėti, pasinaudokite epay sistemos teikiamais privalumais sąskaitų gavėjams:

 1. Patogiai gauti sąskaitas. Epay sistema užtikrina, kad gausite vienoje vietoje vienodu patogiu formatu įvairių paslaugų teikėjų sąskaitas.
 2. Nemokamai gauti sąskaitas. Epay sistemoje e. sąskaitų ir kitų e. dokumentų pateikimas sąskaitų gavėjams nekainuoja.
 3. Laiku gauti sąskaitas. Sąskaitas gausite žymiai greičiau ir saugiau nei paprastu paštu, todėl nekils nesusipratimų su paslaugų teikėjais dėl vėluojančių mokėjimų.
 4. Paprastai valdyti. Epay sistema labai paprasta naudotis, funkcionalumas neišplėstas ir pritaikytas lengvam e. sąskaitų ir kitų e. dokumentų tvarkymui.

Jei kas mėnesį privalote pateikti sąskaitas už suteiktas paslaugas, ataskaitas ar kitą informaciją savo klientams, pasinaudokite epay sistemos teikiamais privalumais sąskaitų teikėjams:

 1. Greitai pateikti sąskaitas klientams. Epay sistemoje sąskaitos pateikiamos tą pačią dieną, kai suformuojami sąskaitų duomenys.
 2. Patikimai pateikti sąskaitas. Epay sistemoje e. sąskaitas gauna ir tikrina tik registruoti vartotojai. Sistema fiksuoja e. sąskaitos būseną, papildomai užsisakius paslaugų teikėjams teikiama ataskaita apie peržiūrėtas sąskaitas. Epay sąskaitų pateikimas prilygsta registruoto laiško įteikimui.
 3. Pigiai pateikti sąskaitas. E. sąskaitų pateikimas epay yra ženkliai pigesnis ir patikimesnis, nei jų pristatymas paprastu ar registruotu paštu.
 4. Patogiai klientui pateikti sąskaitas. Epay sistemoje jūsų klientai nemokamai gaus daugelio skirtingų paslaugų teikėjų e. sąskaitas vienoje vietoje ir patogiu formatu.
 5. E. sąskaitų duomenis perkelti į apskaitos sistemą. Epay sistemoje esančių e. sąskaitų formatas ir funkcionalumas leidžia lengvai ir greitai perkelti būtinus e. sąskaitos duomenis į apskaitos sistemą.
 6. Neskirti papildomų investicijų. Paslaugų teikėjui nebūtina investuoti į brangią savitarnos svetainę, jos diegimą, vystymą bei priežiūrą. Epay sistema – puiki alternatyva visoms savitarnos svetainėms. Epay taip pat gali būti papildomas e. sąskaitų teikimo kanalas šalia įprasto teikimo būdo.
 7. Saugoti sąskaitas ir kitus dokumentus nustatytą laiką. Epay sistemoje sukursime e. sąskaitų ir kitų e. dokumentų archyvą, kuriame saugosime jūsų e. dokumentus sutartyje numatytą laiką. Esant poreikiui, tiesiogiai prisijungsite prie savo e. dokumentų archyvo ir lengvai rasite pageidaujamą dokumentą.

Prisijungimas prie epay sistemos

Pagrindiniame šios svetainės puslapyje spauskite nuorodą "Prisijunkite". Iššoks langas, kuriame jūsų paprašys įvesti vartotojo ID ir slaptažodį.

Vartotojo ID ir slaptažodis jums bus suteiktas el. paštu, kai su paslaugos tiekėju sutarsite dėl e. sąskaitų ar kitų e. dokumentų teikimo epay sistemoje.

Kiekvieną kartą gavusi naują e. dokumentą, epay sistema el. paštu jums siųs pranešimą, kuriame bus nuoroda į minimą e. dokumentą. Paspaudę nuorodą, jūs iš karto pateksite į prisijungimo puslapį, kuriame reikės įvesti vartotojo ID ir slaptažodį. Jūs galėsite peržiūrėti naująjį e. dokumentą ar atsidaryti kitą puslapį, kuriame bus pateikti kiti jūsų e. dokumentai.

Pranešimai apie naujus e. dokumentus bus siunčiami ta kalba, kurią nustatysite savo profilyje.

Epay sistemos išbandymas

Pagrindiniame šios svetainės puslapyje spauskite nuorodą „Išbandykite“. Iššoks langas, kuriame jūsų paprašys įvesti vartotojo ID ir slaptažodį.

Vartotojo ID laukelyje surinkite žodį demo, slaptažodžio laukelyje qwer ir spauskite nuorodą „Prisijunkite“.

Galėsite savarankiškai išmėginti epay sistemą, kurioje bus pateikti e. sąskaitų ir kitų e. dokumentų pavyzdžiai.

Epay sistemos saugumas

Epay sistemos programinė įranga yra gerai apsaugota. Norėdamas prisijungti prie sistemos, vartotojas turi įvesti asmeniškai jam suteiktą vartotojo ID ir slaptažodį. Neteisingai įvedus duomenis, vartotojui neleidžiama prisijungti prie epay sistemos. Informacija, kuria keičiasi vartotojas ir epay sistema, apsaugota SSL (Secure Sockets Layer) kodu. Vartotojas bus atjungtas nuo sistemos, jei nedirbs joje nors 10 min., o norėdamas pratęsti darbą, turės prisijungti iš naujo.

Klausimai apie epay

Ką turiu daryti, jei noriu gauti sąskaitas per epay?
Norėdami gauti sąskaitas, ataskaitas epay sistemoje, turite kreiptis į Paslaugų teikėją. Jums reikės užpildyti prašymą. Su savimi turėkite asmens dokumentą.
Įmonės, kurių sąskaitas galite gauti epay sistemoje.
Kas gali būti epay sistemos vartotoju?
epay sistemos vartotoju gali būti bet kuris juridinis arba pilnametis fizinis asmuo.
Kaip atrodo elektroninė sąskaita, ar daug kuo skiriasi nuo popierinės?
epay sistemoje pateikiamos e.sąskaitos, ataskaitos bei kiti finansiniai dokumentai atrodo taip pat kaip popieriniai siunčiami paštu.
Noriu pakeisti savo registracijos duomenis, ką turiu daryti?
Elektroninį paštą ir prisijungimo slaptažodį galima pasikeisti prisijungus prie epay sistemos, pasirinkus nuorodą "Nustatymai". Norėdami pakeisti kitus duomenis (sąskaitos rekvizitus, gyvenvietės adresą ir kt.), turite kreiptis į Paslaugos teikėją, kur pildėte prašymą.
Ar greitai pateikiamos e. sąskaitos epay sistemoje?
E. sąskaitos pateikiamos ne vėliau nei per parą nuo duomenų iš Paslaugos teikėjo gavimo. Tuo tarpu popieriniai dokumentai jus pasiekia per 3-5 darbo dienas.
Esu registruotas epay vartotojas, tačiau negaunu e. sąskaitos į epay dėžutę?
Kai Jums pateikiama nauja e. sąskaita, Jūs apie tai informuojamas(-a) prašyme nurodytu elektroniniu paštu. Prisijungus prie epay sistemos, Jūs iš karto matysite savo e. sąskaitą. Jei ne, spauskite nuorodą "Dokumentai". Jei nepavyko rasti dokumento, prašome užpildyti kontaktinę formą ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu.
Noriu atsisakyti e. sąskaitų per epay Ką turėčiau daryti?
Kreipkitės į Paslaugos teikėją ir nutraukite epay paslaugos teikimo sutartį.
Kodėl nepavyksta prisijungti prie epay sistemos?
Gali būti, kad neteisingai suvedėte slaptažodį arba vartotojo ID. Mėginkite iš naujo, bet atminkite, kad po 6 nesėkmingų bandymų Jūs  30 min nebegalėsite prisijungti prie „E-pay“ sistemos. 
Įvesdami slaptažodį atkreipkite dėmesį į didžiąsias ir mažąsias raides, jos turi skirtingą prasmę. Taip pat gali trukdyti klaviatūros regioniniai nustatymai:
 1. Gali painiotis lietuvių arba kitos kalbos nacionalinės raidės, kurios sutampa su kai kuriomis lotyniškomis raidėmis, pvz. w, x, q arba su skaičiais, išdėstytais virš raidžių.
 2. Galite supainioti simbolius slaptažodyje, pvz. raidė O ir skaičius 0, raidė I ir skaičius 1.
Kaip elgtis, pamiršus slaptažodį arba vartotojo ID?
Pasirinkite „Slaptažodžio atkūrimas“, įrašykite vartotojo ID ir pasirinktinai nurodykite atsakymą į saugos klausimą arba savo el. pašto adresą bei paspauskite „Atkurti“. Jei šių duomenų nežinote, užpildykite kontaktinę formą.
Kokiose naršyklėse veikia epay sistema?
epay sistema veikia korektiškai naudojant Internet Explorer 9.0 ir naujesnes versijas, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ir Safari naršykles.
Turite daugiau klausimų? Susisiekite